utorok 23. júla 2013

Krásne 3 roky :)

Ano je to tak. Naši chalani sú spolu už 3 roky.Sama tomu neverím ako rýchlo to ide. Som síce Directionerka iba 2 roky ale môžem povedať že to stačí na to aby som poznala týchto bláznov. Stále ma udivuje že je toho tak veľa. Moja mama vraví že ked budú spolu 5 rokov vtedy budú skupina :D a vidíte ako sa k tomu blížia? Ja nad nimi žasnem čo všetko dokázali za ten krátky čas.Nejdem to všetko ani vypisovať lebo to všetko vieme. Jeúžasné sledovať ako rastú, dospievajú a sú ešte krajší ako boli. Ale stále ich budem mať v pamäti ako takých vylákaných chlapcov ktorí si prišli plniť sen a aj sa im splnil. Pozrite kde sú!
Dobíjajú svetové rebríčky hitparád. Maju celostvetové turné, dva albumu, ani neviem koľko kníh, a teraz budú mať film. Je neskutočné čo dokázali. A možem povedať ako každá jedna s nás som na nich hrdá. Ano ked si pozriem videoklipy alebo nejaké rozhovory srdce mi buši a do očí sa mi tisnú slzy hrdosti. Som nadšená s ich úspechu. S nich! S takých úžasných chalanov ktorí si idú za svojími snami a stále su normálni. Teda ako sa to vezme :D Ale aj tak ich milujem a budem milovať nech robím čo chcem. Viem uvedomujem si že ich už tak nesledujem ako kedysi ale nevadí. Už nie som taká šialená ked vidím hoc fotku kde nemajú tričko. Neviem či je to tým že už som staršia ale už neprežívam tu euforiu ako kedysi. Aj ked musím povedať včera som ju prežívala riadne. Proste neviem. Ale stále ich milujem a budem milovať aj keby traktory z neba padali. Raz Directionerka navždy Directionerka :) Dôfam že takto o rok ked budem v Londýne pôjdem na ich koncert a splním si sen že ich uvidím :) Tajne v to verím. Ved pedsa Believe!


Thank You....
For amazing...
3...
YEARS
ONE DIRECTION
Niall Horan
Harry Styles
Liam Payne
Louis Tomlinson
Zayn Malik


                                     

http://a.tumblr.com/tumblr_mkke1aqm3c1rxcyy4o1.mp3
3 komentáre:

  1. Aj moja mama hovorí, že keď budú spolu päť rokov budú skupina.Ale vážne, máš pravdu.Sú to blázni.Áno sú, ale naši a my ich za to milujeme:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. a ešte jedno kukni sa pls na moju twitcam http://twitcam.livestream.com/f24oy dikz :P

    OdpovedaťOdstrániť
  3. ..... Chce sa mi plakááť ... keĎ to pozeráám :))) .. Niesom Directionerka ani rok ... :)) .... ale milujemm ich tak strašnéé móc .. :)) .. som hrdááá !!!! .... a presne ako si povedala ... Nie od začiatku ale dokonca !!! :)) ♥ Forever One Direction !!!

    OdpovedaťOdstrániť