pondelok 10. júna 2013

Ja viem ja viem....

Ano nedala som časť už asi dva týždne. Je toho veľa. Ano poviete si to aj vy. Lenže mala som birmovku. To boli prvé stresy! A aby toho nestačilo hned na to sme mali zaverečne ročníkové prace takzvané klauzurne práce. Ten kto chodí na umeleckú vie. proste bolo toho veľa. Veľmi. Ale dnes vám hodím časť ak to stihnem ale mala by som.A tak idem že birmovka. So sesternicou sme sedeli vzadu fukalo nam na nohy, pršalo ale prečo nie :D prežili sme to. Potom bola oslava šli sme sa najesť do jednej reštaurácie a potom k nám kde zábava gradovala. Fajne som s ocom do seba štuchali. A tááák. Chápete úplne super. Potom som šla s babami von to osobitne vybehnúť osláviť a volo dobre. Tu su nejaké fotky :)
naša skupina na birmovke :D
rodinka úžasných :D
s mojím ocinom :)
s birmovnou :)

taká birmovná :D

 so starkou :3
s krpcooooom :D :D
a potom su tu moje slavne klauzurne prace. Bol to zabijak. Mali sme na to tri dni. Zrealizovat vyslednu pracu. Prosím pekne. Reliéf tak to boli ine nervy. 5 dni som sa poriadne nevyspali a na poslednu chvilu este dali prerobit navrhy. A nakoniec v piatok prisla som vyobliekana jak sa patri v satoch :D a kto siel ako prvy obhajovať? Predsa ja kto iný že? Tak som tam nabehla stresy som nemala to ja neviem mať ked okolo mňa majú všetci. Obhajila som si to. Pochválili ma čo som bola prekvapená a spokojná som si sadla. Pofotili sme sa s babami a bolo fajn. O jednej sme mali vyhodnotenie teda zratali body a dostali sme známky. Dostala som za navrhy 2 a za realizaciu 1 viete aka som bolo šťastná? Uplne a este plenér hodnotili a to bola tiež 2 tak spokojna som bola ako nikdy. Tak rada prišla som domov. Konečne sa vyvalila a neskor sla osláviť s babami. A bolo fajne :) Konečne som si vydýchla. A tal teraz vám to tu píšem lebo prší a mala by som sa učiť lenže akosika sa to učím na silu lebo ma to nezaujima. A este by som možno povedala že mi vyberali znamienka a mám 5 štichov :D vo štvrtok idem na vybratie a táák si tu žijem a prežívam musím dobojovať tento tyzden a ten dalsi a potom letííím sa opalovať :)
Tu su fotky s klauzúr :)
a toto je moja práca :) téma bola raster na podrážku :)
tak a toto boli moje týždne ktoré som skoro umrela :) a baby pozdravujem idem pracovať na časti a takto si ja trávim volný čas, ked som s babami vonku. Pri pivečku :D

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára